Yardıma'mı İhtiyacınız Var?
WhatsApp'tan Bize Hemen Yazın!
0541 964 93 16
info@kralcambalkon.com

Otomatik Panjur

Otomatik Panjur

Elektrikli otomatik panjur sistemleri bir çok farklı şekillerde kolaylıkla kullanılabilmektedir. Başlıca depo ve mağaza girişlerinde olmak üzere ihtiyaç duyulan her yerde hem güvenlik hem kolaylık sağlamaktadır. Elektriksel motor yardımıyla, uzaktan kumanda vasıtasıyla kolaylıkla açılıp kapanabilmektedir. Hem içeriye ısı ve güneş almaz hem pencerelerin korunmasını da sağlar.

Toz, kir ve yağmurdan korumanın yanında güvenlik olarak da koruma sağlar. Ayrıca ses yalıtımınıda arttırarak daha sessiz bir iç mekan yaratır. Ayrıca algılama seçeneği ile gece ve gündüzü ayırt ederek otomatik açılıp kapanması avantajı vardır.Elektrik kesintilerinde manuel olarak açma ve kapama yapabilirsiniz. Villaların geniş camlarında sıklıkla tercih edilir.

Tekirdağ Elektrkli Otomatik Panjur

Tekirdağ ve çevresinde, süleymanpaşa, hayrabolu, malkara, çorlu, muratlı, marmara ereğlisi ve tüm ilçeler için otomatik panjur hizmetimiz mevcuttur. Trakya ve çevresinde edirne, kırklareli, çanakkale ve ilçelerinde de servis hizmetimiz vardır. Elektrikli otomatik panjur kurulum, montaj ve tamir servis hizmetlerimiz için bizden fiyat alabilirsiniz.

BİZE HEMEN ULAŞIN

Ücretsiz Fiyat Teklifi ve Keşif

Hemen iletişime geçin uzmanlarımız ücretsiz fiyat teklifi ve keşifte bulunsun.

Cam balkon, pvc, otomatik panjur ve diğer hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için, Bizi Arayın! (0541) 964 93 16