Yardıma'mı İhtiyacınız Var?
WhatsApp'tan Bize Hemen Yazın!
0541 964 93 16
info@kralcambalkon.com

Alüminyum Doğrama

Alüminyum Doğrama

Alüminyum doğrama ev, iş yeri ve çeşitli dükkanlarda sıklıkla kullanılan bir doğrama sistemi olarak karşımıza çıkar. Bu noktada alüminyum doğrama modelleri ve çeşitlerinin pek çok farklı tarzda mevcut olduğunu söylemek mümkün. Alüminyum doğramalar her şeyden önce yüzde 100 geri dönüşümlü, doğal ve çevrecidir. Geri dönüşümünde yüzde 95’e yakın enerji tasarrufu sağlayan alüminyum doğrama fitilleri, geri dönüşüm için harcanan enerjinin sadece yüzde 5’ini harcamış olur. Bununla birlikte alüminyum doğramalar hiçbir şekilde cıva ya da kurşun benzeri kanserojen maddeler içermez.

Pek çok alüminyum doğrama penceresi kendi içinde yangın yönetmeliğine uygun olarak imal edilir. Örneğin hastane ve okul projeleri başta olmak üzere pek çok şartnamede alüminyum doğrama kullanılması şartı bulunur. Isıya karşı dayanıklılığı bir yana zehirli gaz ve kıvılcım çıkarmaması da yalıtımlı alüminyum pencerelerin önemli bir özelliğidir. Alüminyum maddesinin doğal korozyon önleyici kaplaması bulunmaktadır; böylelikle kontrollü oksitlendirme ile korozyon engellenmiş olur. Özetle alüminyum doğrama dış cephe ve benzeri alanlar hava koşullarına oldukça dayanıklı olarak karşımıza çıkar.

Tekirdağ Alüminyum Doğrama

Her şeyden önce bilmeniz gerekir ki ahşap ve plastik doğramalarla sınırlı ebatlarda çözümler üretilebilirken alüminyum pencereler ile geniş tasarımlar, dekorasyonlar ve mimariler yaratılabilir ve üretilebilir. Başta Fransız balkon, dükkan vitrinleri gibi kat boyunca geçilen açıklıklarda ve rüzgar yüküne dayanımın çok önemli olduğu yüksek binalar ile yüksek katlarda alüminyum doğramalar güvenle kullanılabilir. 

Alüminyum doğrama fabrika, ofis, ev ve iş yeri gibi farklı alanlarda kullanılabilmektedir. Bununla birlikte tabii ki alüminyum doğrama fiyatları da kullanılan metre kare ölçüsü, model ve tarza göre de değişkenlik göstermektedir. Alüminyum doğrama fiyatı skalaları ile ilgili detaylı bilgiyi Kral Alüminyum olarak bizim ile iletişime geçerek alabilir, bütçe ve ihtiyaçlarınıza yönelik bir fiyat teklifi alabilirsiniz.

BİZE HEMEN ULAŞIN

Ücretsiz Fiyat Teklifi ve Keşif

Hemen iletişime geçin uzmanlarımız ücretsiz fiyat teklifi ve keşifte bulunsun.

Cam balkon, pvc, otomatik panjur ve diğer hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için, Bizi Arayın! (0541) 964 93 16